O Klubie

Klub osobowości z charyzmą i charakterem. Klub medalistów Mistrzostw Polski i Mistrzostw Europy. Klub Zdobywców Pucharu Polski i Pucharu Europy. Organizujemy ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje karate, letnie i zimowe obozy sportowe, turnieje i zawody strzeleckie. Zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych w wieku od 5 do 100 lat prowadzimy w Leżajsku, Nowej Sarzynie, Rudniku nad Sanem. Przyjdź! Zobacz! Spróbuj!

Od 1992 roku nie przerwalnie do dzisiaj prowadzimy zajęcia w Leżajsku i okolicznych miejscowościach. Mamy w swoich szeregach wykwalifikowaną kadrę trenerską i instruktorską. Zajęcia karate prowadzimy w Leżajsku, Nowej Sarzynie, Sarzynie, Rudniku nad Sanem, Ulanowie

Jesteśmy członkiem Polskiego Związku Karate i Podkarpackiego Okręgowego Związku Karate. Uczestniczymy w ogólnopolskich i międzynarodowych wydarzeniach karate

Prowadzimy treningi w grupach wiekowych  dzieci, młodzież i dorośli:  grupy początkujące, średnie i zaawansowane. Organizujemy powiatowe, ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje karate, letnie i zimowe obozy karate. Należymy światowej organizacji karate World Kyokushin Budokai.

Jesteśmy drużynowym zdobywcą Pucharu Polski Młodzików i Juniorów, Wicemistrzem Polski  Młodzieżowców, Mistrzem Makroregionu Południowego, Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików i wielokrotnym Mistrzem Podkarpacia Dzieci i Młodzieży.

Nasi zawodnicy, trenerzy, instruktorzy i działacze za swoją pracę i osiągnięcia wielokrotnie otrzymywali nagrody i  stypendia ufundowane przez samorządy lokalne i wojewódzkie.

ZAPRASZAMY!     ZAPISY PRZEZ CAŁY ROK!     ZDROWIE!    SPRAWNOŚĆ!    DYSCYPLINA!

Leżajsk tel. 505 142 555,     Nowa Sarzyna tel. 508 215 745, tel. 510 228 390,

Rudnik  nad Sanem tel. 606 870 640

POLECAMY TRENINGI KARATE KYOKUSHIN W DOBRYM KLUBIE!

Translate »