You are currently viewing WKB Spanish Open

WKB Spanish Open

2 lutego w Barcelonie (Hiszpania), z udziałem ponad 200 zawodników z 5 państw reprezentujących organizacje WKB, IFK, Oyama Karate odbył się Otwarte Mistrzostwa Hiszpanii. Zawodniczki Leżajskiego Klubu Kyokushin Karate z sekcji w Nowej Sarzynie zdobyły 3 złote medale. Oliwia Wojtas wywalczyła złoty medal w konkurencji kumite w kategorii juniorki 14-15 lat – 50kg oraz zdobyła złoto w konkurencji kata. Aleksandra Koszałka wywalczyła złoty medal w kumite w kategorii juniorki 12-13 lat – 40kg. Był to bardzo dobry sprawdzian przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy, które odbędą się 23 marca w Lorca (Hiszpania). Kierownikiem ekipy był Shihan Dariusz Burda, zaś w roli sędziego i sekundanta wystąpił Sensei Adam Tokarz. Zawodniczkom gratulujemy bardzo dobrych występów i życzymy dalszych sukcesów. Udział w zawodach pokryty był między innymi ze środków pochodzących z dotacji z Miasta i Gminy Nowa Sarzyna za co serdecznie dziękujemy. Zarząd Klubu