You are currently viewing 10 th Polish Open WKB Junior & Galizia CUP

10 th Polish Open WKB Junior & Galizia CUP

  • Post author:
  • Post category:Aktualności

1 października br. w hali sportowej ZSL im. Bolesława Chrobrego w Leżajsku po raz dziesiąty odbył się międzynarodowy turniej Karate Kyokushin 10 th Polish Open WKB Junior & Galizia CUP. Organizatorem turnieju był Leżajski Klub Kyokushin Karate.

Na matach tatami swoje umiejętności w kumite i kata prezentowało około 200 zawodników z 24 klubów z terenu całej Polski. Sędzią głównym turnieju był Sensei Tomasz Mendoń z Dębicy. Oficjalnego otwarcia zawodów dokonał Prezes Leżajskiego Klubu Kyokushin Karate Pan Mirosław Hołda. Zawody odbyły się w pełnych przepisach Karate Kyokushin, można było zobaczyć wiele ciekawych, widowiskowych i efektownych walk. Cały turniej jak i rywalizacja na stała na bardzo wysokim poziomie sportowym. Nasi zawodnicy wywalczyli drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej. Zdobyli 6 pierwszych, 2 drugie, 10 trzecich i 6 czwartych punktowanych miejsc.

Nasi zawodnicy z pucharami

Wyniki zawodników LKKK

 

Gratulujemy wszystkim zawodnikom bardzo wysokiego poziomu sportowego. Podziękowania kierujemy również do wszystkich, którzy przyczynili się do sukcesu organizacyjnego leżajskich sobotnich zawodów, a w szczególności zarządowi klubu, działaczom, obsłudze medycznej, sympatykom i kibicom. Turniej został zorganizowany z pomocą Urzędu Miejskiego w Leżajsku i Centrum Kultury i Biblioteka w Nowej Sarzynie – „Za co serdecznie dziękujemy”.

Ekipa klubu pomagająca sprawnie przeprowadzić zawody.