Z Mistrzostw Europy wracamy ze złotem i dwoma brązami! Zawodnicy Leżajskiego Klubu Kyokushin Karate znakomicie zaprezentowali się podczas Mistrzostw Europy Juniorów IKAK (International Karate Alliance Kyokushinryu), które odbyły się w sobotę, 5 kwietnia 2025 r. w Ostrowi Mazowieckiej.

Jakub Woźny sięgnął po złoty medal, wygrywając trzy walki z zagranicznymi rywalami – wszystkie zakończone efektownym ipponem przed czasem!
Na podium stanęli także:
– Wojciech Rychel (+80 kg)
– Michał Kuryś (–80 kg)
obaj zdobywając brązowe medale w kategorii wiekowej 16–17 lat!

Wojciech Rychel

Michał Kuryś
To świetna zapowiedź formy naszej ekipy przed Mistrzostwami Europy WKB, które odbędą się już 2 maja na Węgrzech.
W turnieju wystartowały również Nikola Jaśkiewicz i Patrycja Kręcidło, którym tym razem nie udało się stanąć na podium – ale ich postawa na macie zasługuje na uznanie!