You are currently viewing Mistrzostwa Podkarpacia

Mistrzostwa Podkarpacia

Wielkie brawa dla całej 16 osobowej ekipy naszego Klubu, która wywalczyła 13 medali indywidualnie i drugie miejsce w generalnej klasyfikacji drużynowej.

Po trzech latach naszej absencji na tatami w Mistrzostwach Podkarpacia – wracamy z nową mocno odmłodzoną reprezentacją zawodników na 2 miejsce podium w klasyfikacji drużynowej. Przegraliśmy tylko z najliczniejszą krośnieńską ekipą, którą reprezentowało aż 41 zawodników.

W Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży, które odbyły się 22 maja br. wzięło udział 209 zawodników z 21 klubów zrzeszonych w Podkarpackim Okręgowym Zwiazku Karate.
Organizatorem był Klub Sportowy BUDO kierowany przez sensei Krzysztofa Jakubowicza, a sędzią głównym shihan Ryszard Kiper. Zawody objęte były patronatem honorowym prezydenta Miasta Krosna Pana Piotra Przytockiego, zaś wsparcia finansowego udzielił Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego i Miasto Krosno.
Wyniki naszych reprezentantów:

W zawodach wzięli również udział jeszcze tym razem bez sukcesów Paszek-Skiba Amelia, Kuryś Michał, Perlak Iga, Szczuc Amelia, Żuraw Hubert i Wanat Gabriela. Nasi zawodnicy, którzy tym razem nie zdołali się załapać na podium „tanio skóry nie sprzedali”. Kierownikiem ekipy był shihan Dariusz Burda, sędzią sensei Paweł Szalewicz, a sekundantem sensei Adam Tokarz. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim fighterem za piękne i walki, adrenalinę oraz dużo emocji. Osu,

Wyniki drużynowe:

Udział w turnieju pokryty był między innymi ze środków pochodzących z dotacji z Powiatu Leżajskiego, Urzędu Miasta i Gminy Nowa Sarzyna oraz Miasta Leżajsk.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn