You are currently viewing Puchar Burmistrza Józefowa

Puchar Burmistrza Józefowa

7 maja odbył się XXIII Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Józefowa. Turniej zgromadził blisko 465 zawodników z 41 klubów z Polski, Łotwy, Ukrainy i Węgier.

Leżajski Klub Kyokushin Karate reprezentowało 8 zawodników w różnych kategoriach wiekowo-wagowych. W zawodach wzięli udział: Michał Kuryś, Wojciech Rychel, Krzysztof Moskot, Filip Baran, Stanisław Stachula, Aleksandra Koszałka, Oliwia Wojtas i Julia Wołoszyn.

Klasą dla wszystkich była Oliwia, która po przejsciu do kategorii wiekowej senior wygrała w kata i kumite oraz zdobyła tytuł najlepszej zawodniczki całego turnieju.

Bardzo ładnie i widowiskowo walczył Wojtek, nie dając szans swoim przeciwnikom, wszystkie trzy walki wygrał w ładnym stylu przez ippon.

Trzecie miejsce zdobył Krzysztof Moskot. Pozostali reprezentanci odpadli w pierwszych pojedynkach.

Udział w zawodach został zrealizowany między innymi ze środków pochodzących z dotacji Urzędu Miasta i Gminy Nowa Sarzyna oraz z Powiatu Leżajskiego.