You are currently viewing Puchar Podkarpacia

Puchar Podkarpacia

  • Post author:
  • Post category:Aktualności

15 października w hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się Puchar Podkarpacia Dzieci i Młodzieży Karate Kyokushin.

Z bardzo dobrej strony pokazali się zawodnicy naszego klubu zajmując odpowiednio pierwsze miejsca: Stanisław Stachula, Wojciech Rychel, Aleksandra Koszałka, Filip Baran, drugie Alicja Brzyska, a najniższym miejscu podium stanęli: Hubert Bęben, Nikola Jaśkiewicz, Hnna Pinderska i Iga Perlak. Jedynie na podium nie zdołał się załapać Filip Piątek. Opiekunem naszych zawodników był shihan Dariusz Burda. Udział w zawodach został zrealizowany między innymi ze środków pochodzących z dotacji Urzędu Miasta i Gminy Nowa Sarzyna oraz z Powiatu Leżajskiego.

Organizatorem zawodów był klub IFK „Saiha” z Przemyśla przy współpracy z Podkarpackim Okręgowym Związekiem Karate oraz Przemyskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji zaś Sędzią głównym sensei Andrzej Kruk. W turnieju uczestniczyło ponad 200 reprezentantów z klubów zrzeszonych w okręgowym związku karate. Zawodnicy z roczników 2004-2014 rywalizowali w konkurencji kumite i kata.