Zapraszamy na obozy Karate
Previous slide
Next slide

Treningi

TRENUJ Z MEDALISTAMI  MISTRZOSTW POLSKI I EUROPY!

ZAPRASZAMY! ZAPISY PRZEZ CAŁY ROK!  ZDROWIE! SPRAWNOŚĆ! DYSCYPLINA!

POLECAMY TRENINGI KARATE KYOKUSHIN W DOBRYM KLUBIE! 

Od 1992 roku nieprzerwalnie do dzisiaj prowadzimy zajęcia w Leżajsku i okolicznych miejscowościach. Mamy w swoich szeregach wykwalifikowaną kadrę trenerską i instruktorską. Zajęcia karate prowadzimy w Leżajsku, Nowej Sarzynie, Sarzynie, Rudniku nad Sanem i Ulanowie.

Prowadzimy treningi w grupach wiekowych  dzieci, młodzież i dorośli:  grupy początkujące, średnie i zaawansowane. Organizujemy powiatowe, ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje karate, letnie i zimowe obozy karate. Należymy światowej organizacji karate World Kyokushin Budokai.

Jesteśmy członkiem Polskiego Związku Karate i Podkarpackiego Okręgowego Związku Karate. Uczestniczymy w ogólnopolskich i międzynarodowych wydarzeniach karate.

Nasi zawodnicy, trenerzy, instruktorzy i działacze za swoją pracę i osiągnięcia wielokrotnie otrzymywali nagrody i  stypendia ufundowane przez samorządy lokalne i wojewódzkie.

Jesteśmy  drużynowym zdobywcą Pucharu Polski Młodzików i Juniorów, Wicemistrzem  Polski  Młodzieżowców, Mistrzem Makroregionu Południowego, Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików i wielokrotnym Mistrzem Podkarpacia Dzieci i Młodzieży.