LeŻajski Klub Karate

Klub osobowości z charyzmą i charakterem. Klub medalistów Mistrzostw Polski i Mistrzostw Europy. Klub Zdobywców Pucharu Polski i Pucharu Europy. Organizujemy ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje karate, letnie i zimowe obozy sportowe, turnieje i zawody strzeleckie. Zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych w wieku od 5 do 100 lat prowadzimy w Leżajsku, Nowej Sarzynie, Rudniku nad Sanem. Przyjdź! Zobacz! Spróbuj!

Od 1992 roku nie przerwalnie do dzisiaj prowadzimy zajęcia w Leżajsku i okolicznych miejscowościach. Mamy w swoich szeregach wykwalifikowaną kadrę trenerską i instruktorską. Zajęcia karate prowadzimy w Leżajsku, Nowej Sarzynie, Sarzynie, Rudniku nad Sanem i Ulanowie.

Jesteśmy członkiem Polskiego Związku Karate i Podkarpackiego Okręgowego Związku Karate. Uczestniczymy w ogólnopolskich i międzynarodowych wydarzeniach karate

Prowadzimy treningi w grupach wiekowych  dzieci, młodzież i dorośli:  grupy początkujące, średnie i zaawansowane. Organizujemy powiatowe, ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje karate, letnie i zimowe obozy karate. Należymy światowej organizacji karate World Kyokushin Budokai.

Jesteśmy drużynowym zdobywcą Pucharu Polski Młodzików i Juniorów, Wicemistrzem Polski  Młodzieżowców, Mistrzem Makroregionu Południowego, Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików i wielokrotnym Mistrzem Podkarpacia Dzieci i Młodzieży.

Nasi zawodnicy, trenerzy, instruktorzy i działacze za swoją pracę i osiągnięcia wielokrotnie otrzymywali nagrody i  stypendia ufundowane przez samorządy lokalne i wojewódzkie.