You are currently viewing Józefów 2024

Józefów 2024

Bardzo dobry występ zawodników naszego klubu w XXVI turnieju Karat Kyokushin w Józefowie.

Jak co roku i tym razem nie mogło nas tam nie być. W tym roku  siedmioosobowa reprezentacja naszego klubu w składzie Wojciech Rychel, Jakub Woźny, Stanisław Stachula, Michał Kuryś, Filip Baran, Nikola Jaśkiewicz i Patrycja Kręcidło wywalczyła 6 miejsc na podium. Był to ostatni i bardzo udany sprawdzian przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy Karate Kyokushin w Turcji. Najlepiej w tych zawodach wypadli zdobywając pierwsze miejsca: Michał Kuryś i Jakub Woźny, na drugich miejscach podium w swoich kategoriach stanęłi Wojciech Rychel i Stanisław Stachula, a na trzecim miejscu podium stanęli Patrycja Kręcidło i Filip Baran. 

Turniej odbył się 11 maja 2024r. w hali Integracyjnego Centrum Sportu i Rekreacji w Józefowie. W zawodach, których organizatorem był KSW Bushi i Shihan Paweł Juszczyk uczestniczyło 545 karateka, reprezentujących 44 kluby z terenu całej Polski oraz Czech, Łotwy i Ukrainy. Kierownikiem naszej ekipy był Shihan Dariusz Burda, a sędzią Aleksandra Koszałka.

Udział w zawodach pokryty był między innymi ze środków pochodzących z dotacji z Powiatu Leżajskiego, Urzędu Miasta i Gminy Nowa Sarzyna za co serdecznie dziękujemy.

 

Składamy Gratulacje wszystkim zawodnikom