You are currently viewing Powołania do kadry WKB

Powołania do kadry WKB

W dniach 26-28.04.2024 roku w Leżajsku odbyło zgrupowanie WKB POLAND, w którym uczestniczyło ponad 100 karateka z terenu całej Polski.

Organizatorem zgrupowania był shihan Dariusz Burda i Leżajski klub Kyokushin Karate. Dla uczestników seminarium były to trzy bardzo pracowite dni wypełnione profesjonalnymi treningami, które prowadzili shihan Paweł Juszczyk, sensei Agnieszka Winek, sensei Szymon Olpiński i senpai Oskar Gębala. Podstawowym celem zgrupowania było przygotowanie zawodników do udziału w wagowych Mistrzostwach Europy WKB w Turcji. Zawodnicy aplikujący do startu w Mistrzostwach Europy dostali powołania do kadry WKB Poland.

Z naszego klubu zaszczytu tego dostąpili Nikola Jaśkiewicz, Aleksandra Koszałka, Wojciech Rychel, Jakub Wolny, Stanisław Stachula, Filip Baran, Michał Kuryś i jako rezerwa Patrycja Kręcidło, Gorące podziękowania składamy ekipie naszego klubu za ciężką pracę wykonaną w przygotowaniu do i po zakończeniu seminarium.

 

„Dziękuję wam wszystkim razem i każdemu z osobna za udział w tym seminarium. Szczególnie serdeczne podziękowania kieruję do BC shihan Pawła Juszczyka, sensei Agnieszki Winek, Szymona Olpiński i senpai Oskara Gębali – za zaangażowanie, serce i profesjonalizm jaki pokazali podczas prowadzenia treningów karate. Bez wyjątku wszyscy zawodnicy ciężko pracując w pełni zasłużyli, na powołanie do kadry WKB do udziału w wagowych Mistrzostwach Europy w Turcji. Wszyscy są gotowi walczyć o najwyższe trofea w najważniejszym turnieju WKB w tym roku. Wierzę, że dadzą z siebie wszystko – bo to przecież est najlepsza ekipa na świecie, której umiejętności, serca, ducha walki i charakteru nie brakuje.”  – Shihan Dariusz Burda

Składamy Gratulacje wszystkim zawodnikom