You are currently viewing XXII Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Józefowa

XXII Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Józefowa

Znakomity występ zawodniczek naszego klubu w XXII turnieju Karat Kyokushin w Józefowie. Czteroosobowa reprezentacja klubu w składzie Oliwia Wojtas, Julia Wołoszyn, Maja Żuraw i Aleksandra Koszałka wywalczyła 5 medali. Klasą dla siebie i wszystkich była Oliwia Wojtas, która nie dała szans swoim przeciwniczkom zarówno w kata jak i w kumite (wygrała cztery swoje pojedynki przed czasem przez ippon).

Oliwia zdobyła złoto w kategorii kumite i kata oraz tytuł najlepszej zawodniczki całej imprezy. Julia i Maja zajęły drugie miejsca w swoich kategoriach wiekowo-wagowych. Bardzo ładnie i widowiskowo walczyła Ola, która po wygraniu swoich walk zajęła trzecie miejsce – szkoda, że przegrała swoją walkę półfinałową przez wskazanie sędziów.

Turniej odbył się 6 czerwca 2021r. w hali Integracyjnego Centrum Sportu i Rekreacji w Józefowie. W zawodach, których organizatorem był KSW Bushi i Shihan Paweł Juszczyk uczestniczyło 340 karateka, reprezentujących 38 klubów z terenu całej Polski. Oficjalnego otwarcia zawodów dokonał sędzia główny Shihan Dariusz Burda. Składamy serdeczne gratulacje naszym zawodniczkom.

Udział w zawodach pokryty był między innymi ze środków pochodzących z dotacji z Powiatu Leżajskiego, Urzędu Miasta i Gminy Nowa Sarzyna oraz Urzędu Miata Leżajsk za co serdecznie dziękujemy.

Gratulacje dla całej naszej ekipy, Osu!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on linkedin
Share on email