XXII Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Józefowa

Znakomity występ zawodniczek naszego klubu w XXII turnieju Karat Kyokushin w Józefowie. Czteroosobowa reprezentacja klubu w składzie Oliwia Wojtas, Julia Wołoszyn, Maja Żuraw i Aleksandra Koszałka wywalczyła 5 medali. Klasą dla siebie i wszystkich była Oliwia Wojtas, która nie dała szans swoim przeciwniczkom zarówno w kata jak i w kumite (wygrała cztery swoje pojedynki przed czasem przez ippon).

Oliwia zdobyła złoto w kategorii kumite i kata oraz tytuł najlepszej zawodniczki całej imprezy. Julia i Maja zajęły drugie miejsca w swoich kategoriach wiekowo-wagowych. Bardzo ładnie i widowiskowo walczyła Ola, która po wygraniu swoich walk zajęła trzecie miejsce – szkoda, że przegrała swoją walkę półfinałową przez wskazanie sędziów.

Turniej odbył się 6 czerwca 2021r. w hali Integracyjnego Centrum Sportu i Rekreacji w Józefowie. W zawodach, których organizatorem był KSW Bushi i Shihan Paweł Juszczyk uczestniczyło 340 karateka, reprezentujących 38 klubów z terenu całej Polski. Oficjalnego otwarcia zawodów dokonał sędzia główny Shihan Dariusz Burda. Składamy serdeczne gratulacje naszym zawodniczkom.

Udział w zawodach pokryty był między innymi ze środków pochodzących z dotacji z Powiatu Leżajskiego, Urzędu Miasta i Gminy Nowa Sarzyna oraz Urzędu Miata Leżajsk za co serdecznie dziękujemy.