You are currently viewing 24. turniej Karate Kyokushin o puchar Burmistrza Józefowa

24. turniej Karate Kyokushin o puchar Burmistrza Józefowa

W dniu 20 maja 2023 r. w hali Integracyjnego Centrum Sportu i Rekreacji w Józefowie odbył Turniej Karate Kyokushin o puchar Burmistrza Józefowa. 24 edycja tego turnieju zgromadziła 532 reprezentantów z 41 klubów karate. Wystąpili zawodnicy z Łotwy, Czech, Ukrainy i Polski.

Bardzo dobrym występem w tych zawodach może pochwalić się nasz klub, którego siedmioosobowa reprezentacja w składzie Wojciech Rychel, Stanisław Stachula, Julia Wołoszyn, Jakub Woźny, Aleksandra Koszałka, Filip Baran i Hubert Zygmunt –  wywalczyła 5 medali. Pierwsze miejsce zdobył Wojciech Rychel, drugie miejsca wywalczyli Jakub Woźny i Aleksandra Koszałka, a na najniższym miejscu podium stanęli Filip Baran i Hubert Zygmunt. Julia Wołoszyn i Stanisław Stachula przegrali swoje walki z utytułowanymi rywalami, notabene aktualnymi Mistrzami Polski i Europy.

Udział w zawodach pokryty był między innymi ze środków pochodzących z dotacji z Powiatu Leżajskiego i Urzędu Miasta i Gminy Nowa Sarzyna za co serdecznie dziękujemy.