You are currently viewing IKAK European Friendship

IKAK European Friendship

Na rozegranych w Ostrowi Mazowieckiej 8 czerwca w XIX Turnieju Karate Kyokushinkai IKAK European Friendship 5-osobowa reprezentacja Leżajskiego Klubu Kyokushin Karate wywalczyła 1 złoty, 2 srebrne i 2 brązowe medale.

W zawodach wieło udział 250 reprezentantów z 21 klubów karate z Polski, Łotwy i Czech.

1. Pierwsze miejsce zajął: Oskar Dziechciarz – kumite
  2. Drugie miejsca zdobyli: Patrycja Kręcidło – kumite, Kacper Gwizdak – kumite
  3. Trzecie miejsca wywalczyli: Jakub Woźny – kumite, Michał Kuryś – kata.                                                                                                   Ponadto w rywalizacji w kata i kumite sędziował senpai Paweł Wołoszyn, sekundantami byli senpai Arkadiusz Dziechciarz i Piotr Kręcidło. Kierownikiem drużyny był Shihan Dariusz Burda.